Witamy w portalu z ogłoszeniami info-24.pl

Dam Prace

dodano: 2019.09.10 ważne do: 2020.09.10 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:

Opis stanowiska:

Praca polega na obsłudze klienta oraz sprzedaży usługi reklamowej .

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie.

Wysoka kultura osobista.

Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Samodzielność, kreatywność,odpowiedzialność,sumienność.

Jeśli

- lubisz pracę z ludźmi.

- łatwo nawiązujesz kontakty.

- stawiasz sobie realne do osiągnięcia cele.

- jesteś kreatywny i szybko się uczysz.

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej firmie.

- wysokie zarobki, uzależnione od zaangażowania – sam decydujesz ile zarobisz.

- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.

- nienormowany czas pracy – sam decydujesz kiedy pracujesz.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Wymagana zgoda na przetwarzanie danych.

Kontakt
Mateusz
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt