Witamy w portalu z ogłoszeniami info-24.pl

Technika Grzewcza Folia-Mata (Nowy)

dodano: 2022.07.16 ważne do: 2023.07.18 wyświetleń: 73
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Zadowolenie Klienta i rzetelne wykonanie danej usługi to nasz priorytet. Marka Heat-On powstała w 2016 roku, mamy za sobą kilometry ułożonej folii. Proponowane przez nas rozwiązania z zakresu techniki grzewczej pozwolą Państwu zaoszczędzić czas, pieniądze, a także miejsce już w trakcie budowy domu.

Dzięki naszym systemom można zrezygnować z kotłowni oraz kominów. Nasi specjaliści doradzą także w zakresie doboru odpowiedniego źródła ogrzewania wody oraz pomogą wybrać optymalną instalacje fotowoltaiczną, która zapewni niezależność energetyczną domu czy przedsiębiorstwa.

Jak działa ogrzewanie folią Heat-On?

Działanie folii grzewczych oparte jest o emisję promieniowania podczerwonego, przypomina odczuwanie ciepła generowanego przez słońce. Folie grzewcze to alternatywny i ekonomiczny system ogrzewania powierzchniowego z możliwością instalacji jako ogrzewanie podłogowe, ścienne lub sufitowe.

Folie grzewcze zapewniają równomierny rozkład ogrzewania na całej powierzchni. Bardzo dobre właściwości izolacji elektrycznej gwarantują całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Ogrzewanie podłogowe:

Folię grzewczą Heat-On stosujemy bezpośrednio pomiędzy podkład izolująco-wygłuszający i panel podłogowy

Ze względu na niewielką grubość folii można ją instalować bez konieczności likwidowania istniejącej powłoki podłogi (np. bezpośrednio na istniejące płytki).

Dokładne ułożenie folii pod podłogą zapewni prawidłowe rozprowadzenie ciepła, równomierne jego odczuwanie podczas przemieszczania się oraz ciepłą podłogę na całej powierzchni, którą lubimy najbardziej.

Mata Grzewcza Heat-On jest dedykowana do montażu bezpośrednio pod glazurą lub w wylewce. Wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów. Matę Heat-On stosuje się w głównej mierze w miejscach o zwiększonej wilgotności takich jak łazienka czy kuchnia.

Montaż maty Heat-On jest prosty, szybki i czysty, co umożliwia instalację ogrzewania na dużej powierzchni w krótkim czasie. Dzięki możliwości ułożenia maty grzewczej bezpośrednio pod płytkami nie trzeba skuwać ani bruzdować wylewki, grubość maty to tylko 3,6mm.

Gwarancja na folie grzewcze wynosi 15 lat, gwarancja na maty grzewcze oraz kable wynosi 10 lat.

Zapraszamy do współpracy
Kontakt
Mateusz
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.