Witamy w portalu z ogłoszeniami info-24.pl

Powiększanie Ust ,Przedłużanie włosów, Wybielanie zębów .

dodano: 2021.05.19 ważne do: 2024.05.19 wyświetleń: 131
Szczegóły ogłoszenia:

Powiększanie Ust  

Długotrwały efekt wypełnienia,nawilżenia oraz ujędrniania ust.   

Niedoskonałości ust można skorygować wykonując idealny makijaż każdego dnia

lub poddać się zabiegowi wypełniania i modelowania  ust kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w tkankach człowieka.

Odpowiada za wiązanie i magazynowanie w nich wody.

Dzięki swoim właściwościom wykorzystywany jest w medycynie estetycznej do pielęgnacji i ujędrniania ust.Preparaty w bazie kwasu hialuronowego są także świetnym wypełniaczem stosowanym do powiększania ust.

 

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW 

METODA KREATYNOWA  DOWOLNA GRUBOŚĆ PASMA 

jest to metoda na ciepło.Pasemka zakończone łuską kreatynową zostają zespolone z wydzielonymi pasmami włosó klientki.Łączenie kreatynowe mocowane jest w temperaturze 180 stopni Celsjusza,czyli w niższej od temperatury stosowanej przy prostowaniu włosó prostownicą (210-220 stopni),dlatego jest błędnym przekonaniem, że włosy się niszczą.

Gdy pojawi się odrost,czyli po upływie około 3 mieśięcy włosy należy zdjąć przy użyciu specjalnego remover'a.Przy ściąganiu włosów nie zawsze jest możliwe odzyskanie wszystkich pasm,dlatego podczas ponownego ich zakładania może zajść potrzeba ich uzupełnienia.

ZALETY METODY

 dyskretne łączenie

pasemka mogą mieć dowolną grubość.

 

WYBIELANIE ZĘBÓW

METODA WYBIELANIA - LAMPA + ŻEL

Wybielanie zębów polega na usunięciu przebarwień,które powstały poprzez proces utleniania barwników do związków bezbrawnych.W tym przyapdku stosowany jest naturalny żel którego działanie dodatkowo aktywuje niebieskie światło specjalnej lampy Led.

Pod wpływem tego światła zachodzi reakcja fotochemiczna,w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów,bez naruszania szkliwa,struktury zębów oraz bez podrażnienia dziąseł.

Kontakt
Magda
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.