Witamy w portalu z ogłoszeniami info-24.pl

Siatki cięto ciągnione

dodano: 2023.08.28 ważne do: 2024.09.27 wyświetleń: 32
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy producentem wysokogatunkowych blach perforowanych, siatek cięto-ciągnionych oraz sit do wialni i czyszczalni. Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i rozmiarów, nasze produkty znalazły zastosowanie w przemyśle, budownictwie i rolnictwie. Gwarantujemy doskonałą jakość, opartą na precyzji wykonania i solidnych materiałach, co sprawia, że nasze wyroby są nie tylko estetyczne, ale także wyjątkowo funkcjonalne i trwał.

Działając w branży od wielu lat, zyskaliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam dostarczać produkty spełniające najwyższe standardy. Nasi eksperci z działu obsługi klienta służą fachowym doradztwem, aby dopasować nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Wybierając naszą firmę, inwestujesz w produkt o doskonałej jakości, który wyróżnia się nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim niezawodnością. Jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom branżowym, zapewniając kompleksowe wsparcie i satysfakcję z naszych produktów. To my tworzymy standardy, na których inni się wzorują.

Wytwórnia Sit i Siatek “Sitono Plus” Katarzyna Nowakowska
Stroszki 59
62-330 Stroszki
tel. 61 438 60 69
biuro@sitonoplus.pl
https://sitonoplus.pl
Kontakt
Wytwórnia Sit i Siatek “Sitono Plus” Katarzyna Nowakowska
ul. Stroszki 59, 62-330 Stroszki Stroszki, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.