Witamy w portalu z ogłoszeniami info-24.pl

Sprzedam Sól drogowa luz , worek (Nowy)

dodano: 2021.12.18 ważne do: 2023.12.18 wyświetleń: 20
499 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Specyfikacja:

Sól luz cena 499 zł
25/26 ton .

Zawartość: 1000 kg
Opakowanie zbiorcze: Paleta 40 worków
O produkcie
Sól drogowa - chlorek sodu 1000 kg sól kamienna to najpopularniejsza metoda walki z oblodzonymi ścieżkami, chodnikami, placami oraz jezdnią. Pakowana jest na palecie 40 szt w worki po 25 kg. Nasza sól jest wydobywana w Polskich kopalniach, zawiera antyzbrylacz czyli techniczny żelazocyjanek potasu. Cena 799 zl

Zapraszamy do składania zamówień.

Zastosowanie:

Sól drogowa wykorzystywana jest w okresie zimowym do walki z zaśnieżonymi oraz oblodzonymi drogami. Głównym składnikiem soli drogowej jest chlorek sodu (NaCl) minimum 95% zawartości. Nie jest to niebezpieczna substancja. Sól drogową można stosować do usuwania oblodzenia i śniegu lub zapobiegawczo aby chronić teren przed oblodzeniem i nagromadzeniem większej ilości śniegu Jeżeli zależy Ci na tym aby mieć doskonale utrzymaną posesję w długie zimowe dni. Kup naszą sól drogową. Doskonale nadaje się ona do utrzymania drożności: chodników, ciągów komunikacyjnych, dróg, parkingów, placów. Nasza sól drogowa z antyzbrylaczem doskonale radzi sobie z lodem nawet do - 5 stopni. Pamiętaj aby dbać o do aby otoczenie Twojej posesji było odśnieżone i odlodzone. Utrzymanie w zimie posesji odśnieżonej o odlodzonej zapewnia użytkownikom posesji bezpieczeństwo. Nie dbanie o odlodzenie i odśnieżenie posesji zwiększa prawdopodobieństwo odniesienia różnych obrażeń złamań czy skręceń. Dbaj o bezpieczeństwo. Kup naszą sól drogową.

Sposób użycia:

Sól drogowa jest już przygotowanym produktem do użycia . Normalne zużycie soli drogowej powinno wynosić ok. 18,3 kg na 100 m2 tym samym do odlodzenia 1 m2 potrzebujemy ok. 0,183 kg. Jednak przy większej ilości opadów śnieżnych jej zużycie może wynosić nawet 0,250 kg/m2.

 
Kontakt
Mati
Częstochowa, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.